Metin2 & Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2 & Naruto

Metin2 & Naruto
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Nume Server:Metin2Hades Owner:[GF]Valium Server Status:ON MC: Rate:1000% Experienta:1000% Yang:1000% Obiecte:1000% Fierar:100% Timp Online:24/24 Buguri Rezolvate:nu sunt Regat:blue Forum: Site:http://www.Metin2Hades.com Client & Luncher:http://www.meti
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeVin Aug 02, 2013 12:08 am Scris de loialitatea

» ..::Cum sa postezi un topic cu sv dvs de Metin2::..
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeVin Aug 02, 2013 12:00 am Scris de loialitatea

» Metin2Skeith
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeJoi Iul 04, 2013 12:25 am Scris de costynutzu

» Metin2Destros Hostat 24/24
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 6:07 pm Scris de belenghen

» Metin2Steel hostat/ip
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeLun Aug 27, 2012 3:04 am Scris de georgescu

»  XpandMT2
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 11:45 pm Scris de aditsa

» SLS-MT2 hamachi sv 20/24
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeMier Mai 25, 2011 7:21 pm Scris de shadumbrax1

» Server Hamachi Pvp 2011
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 9:33 pm Scris de Daryus

» Metin2RG
..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeVin Mar 18, 2011 2:55 pm Scris de legenda14

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 ..:::::::Regulile Forumului:::::::::..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Uciha Itachi
Akatsuki
Akatsuki
Uciha Itachi


Mesaje : 6
Puncte : 15211
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Akatsuki

..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Empty
MesajSubiect: ..:::::::Regulile Forumului:::::::::..   ..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 1:11 am

..::Regulire Forumului::..



(ATENTIE!!!!!!)1 : Userii au voie doar cu un singur cont .Daca aceasta regula va fi incalcata riscati excluderea permanenta de pe acest forum

(ATENTIE!!!!!!)2. : Off-topicul* (adica postarea mesajelor ce nu au legatura cu subiectul) nu e tolerat .Daca aceasta regula va fi incalcata riscati excluderea pentru 5 zile/sau mai mult de pe acest forum
* nu este permisa postarea de continuturi care nu corespund cu tema topicului sau sectiunea

(ATENTIE!!!!!!) 3. : Dublu-post* nu e tolerat .Daca aceasta regula va fi incalcata riscati excluderea pentru 4 zile/sau mai mult de pe acest forum
* prin dublu post se intelege postare a 2-a mesaje total diferite unul dp. celalalt
* se accepta mesajele care corecteaza mesajul de mai sus sau continua acel mesaj

(ATENTIE!!!!!!)4. : Trplu-postul sau mai mult nu e tolerat .Daca aceasta regula va fi incalcata riscati excluderea pentru 5 zile/sau mai mult de pe acest forum

5. : Mesajele de gen `teeee rogggg vreeeauuu gmmm` nu sunt tolerate si vor fi pedepsite ca atare .

6. : Limbajul inadecvat nu e tolerat . Nu suntem pe messenger sau nu scriem sms-uri .

7. : Nu se accepta cuvintele de genul `ma` , `ba` , `fa` , `bah` , `fah` .. si restul .

8. : Postarea id-urilor de messenger e interzisa , se permit doar mail-urile sau ID-ul din profil.

9. : Reclama catre alte site-uri e interzisa (Reclama va fi pedepsita cu ban/banip/stergerea userului/acest lucru este valabil si pt mod/help/admin/traducator).

10. : Limbaj/poze obscen/obscene este interzis si se vor lua masuri dastrice in caz ca se incalca aceasta regula(aceasta regula este valabila user/traducator/help/mod/admin) !

11. : Semnatura nu trebuie sa depaseasca Inatime : 150 pixeli Lungime : 500 pixeli sau sa contina flashuri.

12. : Avatarele cu , continut vulgar sau sexual nu sunt tolerate .

13. : Va rugam ca in cazul unui upload sa indepliniti conditiile acestea !

14. : Topicurile cu sondaje de gen : Eu ca moderator / helper (autopropunere) NU SUNT TOLERATE si ca atare veti fi exclus dp. forum. Doar in cazul in care veti avea acordul MEU sau a altui ADMINISTRATOR veti putea face un topic de gen.

15. : Post Huntul (adica postarea mesajelor de gen " ", doar pentru +1 mesaj) nu este tolerat.

16. : Postarea convorbirilor de pe messenger pe forum, este strict interzisa !

17. : Nerespectarea regulilor de mai sus duce la excluderea dvs. dp. acest forum !

18. : Copierea continutului forumului va duce la excluderea dumneavoastra(permanent)!!!!
Daca vor fi puse in aplicatie aceste reguli nu trebuie incalcate
19. : Inainte de a vota pe cineva sau ceva intr-un sondaj sunteti rugat sa postati si un enunt format din 5 cuvinte minim parerea voastra pro/contra!!!!!
20. : Postarea hackurilor de gen trade hack pentru sv private sau officiale va fi sanctionata cu ban 3 zile


Ultima editare efectuata de catre Uciha Itachi in Mar Iun 29, 2010 4:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://itachi.all-up.com
ReyIsBack224

ReyIsBack224


Mesaje : 5
Puncte : 15207
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/06/2010
Varsta : 32
Localizare : Tg-Jiu

..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Empty
MesajSubiect: aaaa   ..:::::::Regulile Forumului:::::::::.. Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 4:22 pm

Sunt de acord...
Sus In jos
 
..:::::::Regulile Forumului:::::::::..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 & Naruto :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: